Fort
úvod úvod zpět zpět přidat k oblíbeným oblíbené český english
www.fort-plasty.cz
 
 
Fort - vzduchotechnika z plastů
moderní technologie | spolehlivost | jakost ISO 9001
 
 

O firmě

FORT - PLASTY s.r.o. Firma FORT-PLASTY s.r.o. je úspěšně se rozvíjející firma s bohatými zkušenostmi v oblasti zpracování plastů technologií tvarování za tepla lisováním a svařování horkým vzduchem. Firma navazuje na mnohaleté zkušenosti pracovníků a kontakty své mateřské firmy Ing. Miroslav Silný - FORT, na kterou byla od 1.7.2005 výroba vzduchotechnického potrubí a dalších výrobků z plastů převedena. Firma Ing. Miroslav Silný - FORT i nadále pracuje v oblasti tvarování plastů, ale její činnost je zaměřena na výrobu nádrží, záchytných vana a mnoha dalších atypických výrobků.
Ujišťujeme všechny naše odběratele, že i nadále Vám budeme dodávat naše výrobky ve stejné kvalitě, požadovaných termínech a za stejné ceny jako doposud.

Své výrobky bude firma i nadále dodávat zejména odběratelům na území celé ČR. Naší trvalou snahou však bude výrazněji proniknout na trhy okolních evropských zemí (zejména Německo, Rakousko, Polsko, Slovensko, Bulharsko, Chorvatsko atd.).

Nosným programem zůstává výroba vzduchotechnického potrubí z PVC, PP, PPs, HD-PE, PE-EL, PPsEL atd. Předností potrubí z plastů je vysoká chemickou odolnost, téměř nulová nasákavost, nízká hmotnost a dostatečná pevnost. Tyto přednosti předurčují potrubí pro použití v nejnáročnějších provozech chemického, farmaceutického, potravinářského a strojírenského průmyslu. Naše firma je schopna zajistit kompletní dodávky (trouby, tvarovky, tlumiče hluku, výfukové hlavice, odsávací nástavce a štěrbiny, plastové ventilátory, vyústky apod.). Po dohodě lze provést i odbornou montáž.
Grafika a aplikace
DUNA Graphics 2005
FORT - PLASTY s.r.o., Hulínská 2193/2a, 767 01 Kroměříž
( telefon ) 573 335 090, 573 336 777 ( e-mail ) info@fort-plasty.cz